یکم با هم حرف بزنیم…

من در یک خانواده‌ای به دنیا اومدم که خیلی زود با فضای کسب و کار و مباحث اقتصادی آشنا شدم. علاقه شخصی خودم به اشتغال زایی و مدیریت کسب و کارهای مختلف هم مزید بر علت شد. شروع کردم به درس خوندن در رشته‌ی عمران که این فیلد کاری پدرم هم بود؛ خیلی مشغول اینکار شده بودم تا اینکه دیدم نه دیگه درآمدش برام جذابه و هم اینکه حس میکردم نیاز به اتفاقات بزرگتر دارم.

علاوه بر کار ساختمان سازی که کار مورد علاقم هست ، یک سری کار های دیگه رو هم شروع کردم

این بازه زمانی بر میگرده به دوران دانشجویی من در رشته عمران. شروع به فعالیت در رشته بدنسازی کردم که از همون موقع تا به الان به صورت پیوسته ادامه داشته.

باور دارم که داشتن بدن سالم، قسمتی از تیپ، استایل و شخصیت شماست. راستش من جزو آدم های تنبلی بودم که هیچ وقت به ورزش علاقه نداشتم.

بعد ازکلی ماجراجویی توی بدنسازی، رفتم به سمت شبکه های اجتماعی (social Media) . قبل از شروع با یه سری از قوائد این حوزه آشنا شدم 

 

- As Seen On -

- As Seen On -

از این طریق تونستم به یکسری از موفقیت هایی که دوست داشتم اما کوچیک بودن برسم . کم‌کم به این نتیجه رسیدم که موفقیت ها در دسترس‌تر از چیزی هستند که به نظر میرسند. این بازه زمانی مقارن شده بود با رفتن من به خدمت سربازی که تقریبا بی کار بودم.

اون دوران بیشتر مطالعه میکردم ومشغول افزایش مهارت های شخصیم بودم.

 بعد از سربازی بود که انفجار های جذاب و خفن زندگیم رخ داد.

اونجا بود که وارد دنیای مورد علاقه بچگیم یعنی ماشین بازی و رانندگی شدم 

بعد از مدتی، متوجه شدم که ازدنیای بیزینس دارم عقب میوفتم. دوست های خیلی خوبی هم در زمینه های مختلف پیدا کرده بودم. از طریق شبکه‌های اجتماعی و سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای مختلف و همینطور به کمک دوره‌هایی که قبلا دیده بودم، به مرور زمان رشد کردم.

 من و تیمم در جهت توانمندسازی و ترسیم چشم اندازبرای کسب و کارها، تلاش میکنیم تا با توسعه کسب و کارهای دیگر، به رشد روزافزون خود نیز کمک کنیم.

_ایجاد قدرت و ارتباطات از طریق ارزش آفرینی(ثروت)

_متاثر از خانواده در فراگیری امور مالی

_ورزش و نگاهی نو 

بهنود ملکی 

متولد … 

که نه به شغل خانوادگی وی که شاید مشوق اصلی او در نگاه به کار و ثروت است بسنده میکند ونه تحصیلات 

بلکه ارزش آفرینی، ایجاد ارتباطات، تعاملات و روابط سازنده است که او  را تسلی خاطرمی بخشد.

وی که در همان دوران نوجوانی و جوانانی رویاهای بی پروانه و بی حد و مرزی را در سر خود میپروراند بعد از فراز و نشیب های چند، یعنی درست مقارن با به پایان رسیدن دوران طاقت فرسای سربازی که ناگفته نماند که در همان دوران آغاز ایجاد مهارت ها و توسعه های فردی وی با حضور در جلسات و کلاسای مهار افزای و مطالعه کتب مختلف بود که باعث ذهنیتی و طرحی نو در حوزه شبکه اجتماعی شد.

- As Seen On -